Pomoc

Krok 1 * Rejestracja abonenta

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, to musisz zarejestrować się w naszym serwisie. Robisz to tylko raz, wszystkie dane są pamiętane w bazie. Jeśli uporałeś się z rejestracją przejdź do Kroku 2.

 

Krok 2 * Logowanie

Wpisz swój login i hasło, które wpisałeś podczas rejestracji. Tylko po zalogowaniu można przystąpić do rejestracji domeny.

 

Krok 3 * Wybór nazwy

Nazwa domeny jest bardzo ważna. Najlepiej żeby była związana z nazwą firmy, produktu lub tematyce strony. Należy zastanowić się nad kilkoma nazwami, gdyż niektóre z nich mogą być już zajęte. Wpisz nazwę domeny i wybierz rozszerzenie (.pl, .com.pl, waw.pl itd). Następnię sprawdź jej dostępność w przeglądarce. Jeśli będzie dostępna, możesz ją zerejestrować.

 

Krok 4 * Rejestracja domeny

Jeśli już jesteś nowym użytkownikiem, to musisz się zalogować i tam wypełnić wniosek, lub z linku Logowanie gdzie trzeba podać haslo i nazwę użytkownika.

 

Krok 5 * Rejestracja domeny zakończona.

Teraz po zakończeniu rejestracji otrzymałeś e-mailem fakturę proforma. (jeśli nie, to napisz do nas ) Po opłaceniu należności na nasze konto:
Nr. konta bankowego mBank 93 1140 2004 0000 3902 3451 8931
Twoja domena zostanie automatycznie zarejestrowana w internecie.
Cały proces rejestracji domeny jest widoczny w panelu abonenta

 

Jeśli masz problem i nie chcesz sam zamawiać domeny to wypełnij formularz zgłoszeniowy . Następnie napisz e-mail i podaj nazwę domeny, a my zakupimy ją dla Ciebie.

© WebDomena - All Rights Reserved